Украинский биотопливный порталПеллеты топливные брикетыПеллетаПеллетыБрикеты биотопливо
Поиск    по  Расширенный поиск
МЕНЮ
БАЗА ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ
БИЗНЕС-ПЛАНЫ
РЕГИОНЫ
КАТЕГОРИИ
ГОСТы
БАЗА ПОКУПАТЕЛЕЙ
ИНВЕСТИРОВАНИЕ
Аналитические отчеты
БАЗА экспортеров
БАЗА ПОСТАВЩИКОВ
УСЛУГИ ПАРТНЕРОВ
БИОТОПЛИВНЫЙ ФОРУМ
ПОДПИСКА НА НОВОСТИ


Продам Теплогенератори та Котли
Компанія - вітчизняний виробник і постачальник котлів та теплогенераторів різних потужностей

Завдяки оригінальній запатентованій конструкції, коефіцієнт згоряння палива складає 92%. Паливо в теплогенераторі згорає в два етапи. У першій камері відбувається його газифікація при температурі 700-800оС, а в другій - повне згорання завдяки додатковій подачі повітря. Воно настільки добре згоряє, що теплогенератор взагалі не димить. ККД (коефіцієнт корисної дії) досягає 85%. Отримане тепло відбирається у теплообміннику за допомогою вентилятора і подається в приміщення. Теплоносієм при цьому є повітря, що дає значні переваги. Приміщення нагрівається швидше, при цьому провітрюється. Споживач не несе витрати на радіатори і труби. А головне - на вихідні дні і на ніч не потрібно топити. Одна закладка палива горить від 4 до 8 годин. Інтенсивність горіння регулюється.

Надійність.

Теплогенератори виконані з використанням новітніх технологій і якісних матеріалів, що робить їх значно надійнішими порівняно з аналогами. Це підтвердужееться державними сертифікатами якості.

Гарантія 2 роки.

На всі теплогенератори ми надаємо 2 роки гарантії в яку входять консультації по сервісному обслуговуванню теплогенератора, пристрій системи циркуляції гарячого повітря, а також сервісний ремонт, установка і заміна запчастин.

Економічність.

І найголовніше, вартість 1 кВт тепла, отриманого від теплогенераторів серії, складає 3-5 коп. за 1 кВт. Для порівняння: 1 кВт електроенергії - 120 коп., 1 кВт тепла, отриманого від газу - 46 коп. При цьому ціна наших теплогенераторів на 30% нижче аналогічних по потужності.

Застосовувати теплогенератори можна в промислових приміщеннях, цехах, майстернях, гаражах, СТО, теплицях, тваринницьких фермах, птахофабриках, сушильних камерах для сушіння дров, зерна, пиломатеріалів, лікарських трав і т.д.

 • Просмотров: 324
 •   Добавлено: 05.05.2017   
 •   Обновлено: 05.05.2017   
 • Страна: Украина
  Город: Тернопіль
  Рабочий язык(и): русский
  Предприятие:
  Адрес:
  Контактное лицо:
  Тел.:
  Факс:
  Моб.:


  Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы связаться с автором!