Приветствуем, Посетитель !
15/09/2022

Ціни на деревні гранули підвищуються, так як Великобританія припиняє імпорт з росії

Великобританія імпорт російських пеллетВартість деревних паливних гранул у Великобританії підвищується, тому що їх більше не доставлятимуть з росії (редакторське написання назви країни).

Голова Ради з виробництва гранул у Великобританії Марк Лебус сказав, що компанія працює з закордонними партнерами, щоб допомогти забезпечувати безперервне постачання деревних гранул з біомаси для замовників з Великобританії, так як деревні гранули більше не будуть ввозити з Росії або від російських виробників.

«Враховуючи попередні об’єми російського експорту, це, звичайно, матиме вплив на постачання в усьому світі, не лише до Великобританії, а й до інших країн також, адже наразі вони всі конкурують за один і той самий продукт преміальної якості від подібних постачальників» - прокоментував Лебус.

«За нашою оцінкою, враховуючи дію міжнародних та британських санкцій, загальне європейське виробництво може зменшитися приблизно на 12-15%, тому можливе деяке короткострокове підвищення цін через поточну ситуацію та підвищену конкуренцію між країнами».

Зростання ціни за тонну паливних гранул на 25-40%

«Ймовірно, замовники у Великобританії  вже відчули підвищення ціни за тонну приблизно на 25-40% (середня вартість £360-385 [€428-458]), проте більшість розуміє, що це все ще набагато дешевше, ніж системи, що використовують нафту або газ. Поточні витрати на деревні паливні гранули також відповідають цінам по всій Європі».

Лебус підкреслив, що за очікуваннями, зростання цін буде короткостроковою проблемою, поки не будуть розроблені нові ланцюги постачання та механізми.

«Це буде переважно протягом наступних шести тижнів і так як попит на опалення з боку споживачів природнім чином зменшується з наближенням до весни та у теплі місяці, новий імпорт у Великобританію до прикладу з Піренейського півострова, повинен забезпечити те, що більшість кінцевих користувачів відчують мінімальні збої».

Хоча виробництво теплової енергії з біомаси у Великобританії є невеликим та нішевим ринком та в основному обслуговує сільських і автономних, домашніх і комерційних користувачів, воно впливає на світову промисловість. Лебус зазначив, що ринок був нестабільним на початку зимового сезону через збільшення кількості котелень, що працюють на біомасі в Європі та внаслідок впровадження нових програм використання відновлюваних джерел енергії в державах-членах ЄС, що в подальшому посилилося різким зростанням витрат на морські перевезення та контейнери.

"Ці зовнішні фактори також підштовхнули інші промисловості, такі як електростанції та великі комунальні підприємства, які повністю відокремлені від сектору теплопостачання на біомасі, купувати та робити вибір на користь великих оптових партій. Тепер замість їхніх звичних промислових запасів вони купують набагато більшу кількість та вищу якість паливних пелет преміум-класу", - сказав він.

"Зараз ми маємо реальну можливість тут і зараз підтримувати, зміцнювати та інвестувати значні кошти в ринок виробництва власної деревної пеллети - це те питання, яке ми і уряд Великобританії повинні серйозно розглянути щодо впровадження подальших кроків. Це не тільки дозволить Великобританії стати більш незалежною у використанні деревного палива, а, отже, менше залежати від імпорту та підвищення цін на енергію, але також залучити більше внутрішніх інвестицій для нових виробничих заводів, створюючи тисячі робочих місць на виробництві екологічного палива для сільських місцевостей".

Рада з питань паливних пелет Великобританії (The UK Pellet Council) вважає, що Великобританія може зробити "величезні кроки" у досягненні своїх цілей з чистим нульовим показником викидів, посилюючи внутрішнє виробництво відповідно до сталого управління лісовим господарством та насадження дерев Міністерством навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства (DEFRA) та нових амбіцій створення лісових масивів.

"Довгостроковий напрямок політики, зініційований урядом, міг би сильно заохочувати та надавати інвестиції, необхідні для розвитку стратегічної автономії від світових ринків, буквально, збільшуючи власне постачання паливної деревини", - сказав Лебус.

"Наразі Великобританія не може забезпечити необхідні обсяги, і тому ми імпортуємо сировину в значних масштабах і втягнулися в зростаючу енергетичну кризу".

"Біомаса для опалення створює більше робочих місць, ніж будь-яка інша відновлювана технологія, особливо для сільських громад з автономними будинками або житло, яке важко опалювати. Можливості для змін існують завдяки існуючій схемі заміни котлів, що надає гранти на суму 5000 фунтів стерлінгів (5900 євро) для нових установок, починаючи з 1 квітня. Тому це питання потребує негайного обговорення".

Источник: https://pelleta.com.ua/articles-cini-na-derevni-granuli-pidvishhuyutsya-tak-yak-ve-46.html

При использовании материалов сайта обязательным условием является
наличие гиперссылки в пределах первого абзаца на страницу
расположения исходной статьи с указанием бренда издания Pelleta.com.ua


Все новости